Субота, 20 Липня, 2024

Інноваційно-технічний парк “Кристал”

З кожним днем у світі збільшується чисельність технологічних ремесел. З’являються нові заклади, а разом з ними і нові можливості, пише сайт vinnytsia-future.com.ua. І наша ненька Україна не відстає від прогресу, а навіть може його перегнати.

Вінницькі інновації

Сьогодні ми з вами поговоримо про одне унікальне місце у Вінниці. Це дивовижний заклад, який може стати відправною точкою у становленні української технологічної системи. Мова буде йти про інноваційно-технічний парк “Кристал”. Цей парк буде першим муніципальним центром в Україні. Що ж представляє собою цей парк? Перш за все, потрібно сказати, що це місце буде створено для розвитку та прогресу в сфері маркетингу, менеджменту, науки та IT. Створення такого парку є надзвичайно корисним як для бізнесу, так і для науки. Це не лише забезпечить постійний прогрес, але й сприятиме розвитку інноваційної економіки. Перебуваючи у цьому місці, можна буде зарядитися енергією та атмосферою. Адже весь внутрішній дизайн закладу буде оформлено у неоново-сірих тонах, які поєднують у собі приємну підсвітку, елегантний дизайн стін та мультиконструкцію. Всі ці елементи справлять неабияке враження на відвідувачів.

Приміщення складатиметься з великої екосистеми. На першому поверсі буде облаштована рецепція та галерея. Тут можна розслабитися поринувши у світ мистецтва. На другому поверсі розташована зона переговорних кімнат. Тобто тут будуть прийматися найважливіші рішення щодо подальших планів компанії. Також на цьому поверсі облаштують лаундж-зону (місце для відпочинку). Ну і останній – третій – поверх. На ньому відбуватиметься презентація стартапів.

Що ж стосується зовнішнього середовища, то тут також все на вищому рівні. Будуть місця для приємного відпочинку та зручної роботи на свіжому повітрі. Навіть проста прогулянка парком приноситиме непередавані почуття. Про велич цього комплексу можна говорити довго, але все ж таки є ще одна річ, яку ми просто не можемо залишити без уваги…

Історія парку «Кристал»

Колись на території парку був розташований завод. Через певний час приміщення було закинуте. В 2015-2017 роках на нього звернули увагу бізнесмени та інвестори. Вже в 2018 році почалися роботи з реконструкції будівлі та навколишнього середовища. Головним ініціатором створення парку був мер Вінниці Сергій Моргунов. Саме за його ініціативи почалися роботи з планування концепції парку. Роботи тривали до початку повномасштабної війни. Через всім зрозумілу причину не вистачало коштів на фінансування реконструкції.

Проте через півтора року ситуація змінилася. Сергій Моргунов та його команда виграли грант на суму 800 тисяч євро. Це дозволило відновити процес реконструкції та надолужити згаяне. Прогрес прискорився в декілька разів.

На сьогодні  парк вже має певну конструкцію. В закладі потихеньку починають встановлювати обладнання. Загалом зараз там відбувається адаптація та поглиблення у сферу діяльності. Повністю роботу над парком планують закінчити у цьому році.

Ну а ми з вами можемо тільки побажати усім причетним удачі та подальшого розвитку парку!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.