Неділя, 19 Травня, 2024

Барсетка або клатч – що вибрати

Чоловічі аксесуари на відміну від жіночих в основному купуються тільки при необхідності. З цієї причини вироби повинні відповідати найсуворішим вимогам. Головні запити – зручність під час експлуатації і ергономічне виконання. Сумки, як правило, вирішують купити для перенесення документів, важливих речей. Одночасно з цим продукція виступає в якості складової образу або стилю в цілому. Естетична привабливість товарів свідчить про смак, статус власника. Але перед покупцями стоїть гостре питання: барсетка або клатч – що вибрати для щоденного використання. Багато чоловіків плутаються в цих поняттях, тому для початку слід розглянути, що вони собою представляють.

Характерні риси аксесуарів

Протягом тривалого часу барсетка з невеликим ремінцем вважалася стандартним атрибутом в діловому гардеробі. Конкурентними виробами свого часу виступили клатчі. Сумочки мають спільне коріння, але зовнішні відмінності видно неозброєним поглядом. Клатч – невелика сумка, яка схожа на портмоне. Він оснащується блискавкою, а ось ремінець відсутній. Моделі пропонуються прямокутної форми, щоб зручно носити в руках у положенні обхвату. У більшості випадків аксесуари виготовляються з натуральної шкіри, можуть доповнюватися рельєфом, логотипом бренду.

Незважаючи на незначні габарити, клатч вміщує стандартні ділові предмети, необхідні щоденні дрібниці. При цьому оформлення залишається на високому рівні. Завдяки такій ергономічній продукції можна закрити багато моментів.

Особливості барсеток

Являють собою сумки, які вважаються чимось середнім між клатчем і портфелем. Схожість стала можливою за рахунок розмірів і застібок на клапанах. Найчастіше конструкція передбачає ремінець, який надягається на зап’ястя, і ручку. Перевага, через яку вибирають представлені моделі – місткість і внутрішня об’ємність. Аксесуар можна наповнити телефоном, посвідченням, футляром з окулярами, ключами та іншими предметами.

Був період, коли затребуваність барсеток знижувалася, але дизайнери знову зробили ставку на вироби такого формату. Популярність підтримується завдяки візуальній компактності, зручності і можливості звільнити руки. Подібні сумки також добре поєднуються з кежуал і діловим стилем.

Відмінності моделей

Продукція має деякі риси, які поділяють один вид від іншого:

  • Розмір. Барсетка – трохи більше і ширше. Внутрішній відсік розділений на відділення і оснащений кишенями.
  • Місткість. Не набивайте клатчі дрібницею, кладіть в нього тільки потрібні речі. Інакше вся його розкіш загубиться.
  • Виконання. Барсетки можуть прикрашатися нашивкою або кишенею, клатчі в основному – гладкі, без декору. Останні також практично не випускаються з ручками, але можуть мати невеликий ремінець.

Якщо ви не знаєте, барсетка або клатч – що вибрати, тоді рекомендується звернути увагу на стилістику. Барсетки – підходять для комбінації з діловими образами, але також задіюються з повсякденним одягом. А ось клатчі доцільно носити з костюмом, під строгий зовнішній вигляд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.