Неділя, 19 Травня, 2024

Американська компанія Epam Systems у Вінниці

EPAM Systems — всесвітньо відома американська ІТ-компанія, що займається інтеграцією застосунків для автоматизації та оптимізації процесів в фінансові, інформаційній, дистрибутивній та туристичній сфері, а також охоплює галузі охорони здоров’я, страхування. Компанія існує з 1993 року, а її головний офіс розташований у США. Штат налічує близько 37300 співробітників з усього світу. В Україну компанія прийшла у 2005 році і відтоді відкрила офіси в таких містах, як Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Херсон, Чернівці, Хмельницький, Ужгород та Вінниця. У EPAM Systems працевлаштовані понад 8000 українських фахівців. Далі на vinnytsia-future.

Коли відкрили вінницькі офіси

Перший офіс у Вінниці з’явився 1 жовтня в 2007 році. Роботу розпочинали 7 спеціалістів, основними завданнями яких були С++ і мобільна розробка. З того часу можливості зросли до роботи з Frontend та Backend розробкою, Business intelligence, а також створення неінженерних напрямів, серед яких управління проєктами, бізнес-аналітика, архітектура програмних рішень, маркетинг HR-менеджмент тощо. У компанії вже налічується понад 750 співробітників. Вінницькі офіси співпрацюють й з міжнародними компаніями, які вже не один рік залишаються клієнтами EPAM.

У 2020 році EPAM Systems відкрила вже другий офіс у місті, адже Вінниця є перспективним місцем для розвитку ІТ-сфери. Зручне географічне розташування, добре розвинена інфраструктура, а також великий інтелектуальний потенціал. У місті зосереджено понад 10 технікумів та закладів вищої освіти, що щорічно випускають близько 800 студентів за напрямом інформаційних технологій. Своєю чергою, компанія створює в місті нові робочі місця, сплачує податки, які ще більше розвивають регіон, розробляє та втілює соціальні проєкти у напрямках освіти та екології, долучаючись до розвитку Вінниці.

Освітні ініціативи компанії

EPAM Systems майже весь час знаходиться у пошуку досвідчених фахівців ІТ-сфери, яким пропонує роботу з цікавими проєктами, гнучкий графік роботи, гідну оплату праці і можливості кар’єрного розвитку. Але, в той самий час, компанія рада і співпраці зі студентами, які вже приступили до мінімум другого курсу навчання. Охочі мають змогу отримувати корисні знання, обирати нові шляхи розвитку, покращують наявні знання та розвивати так soft skills.

Для молодих “айтішників” створено близько двадцяти освітніх програм “EPAM University”, які проходять як на платній, так і безоплатній основі. Для вступу необхідно заповнити реєстраційну форму, виконати тестове завдання та підтвердити рівень англійської, який має бути не нижче Intermediate, на завершення пройти співбесіду з рекрутером. Навчання проводиться за такими напрямками, вивчення сучасних мов програмування, робота з операційними системами, розробка ігор та мобільних додатків. Після успішного закінчення тренінгів та захисту проєктної роботи студенти можуть потрапити у лабораторію компанії та спробувати працювати з реальними проєктами, а найкращі отримують пропозицію роботи у ЕРАМ.

Також щорічно у компанії організовують програму для дітей “eKids”, де навчають основам програмування. Спочатку програма була спрямована на дітей співробітників компанії, проте згодом її розширили для інших охочих, а також для дітей з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема переселенців, а також підопічних фонду “Карітас”, реабілітаційного центру “Гармонія”, будинку-інтернату в Сутисках. Крім профорієнтаційних занять, компанія допомагає й матеріальним чином на волонтерських засадах. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.