Неділя, 23 Червня, 2024

Викуп та доставка товарів з Китаю за допомогою посередника

Доставка товарів з Китаю набирає обертів і стає більш бажаним сервісом серед українських бізнесменів. В рамках цього процесу сьогодні дуже популярна така послуга від логістичних компаній як викуп товарів у Китаї. Все, що Вам необхідно зробити, це вибрати постачальника на китайському ринку, після чого доручаєте виконання угоди вже перевіреній логістичній компанії Колесо Логістікс як призначеному посереднику в Китаї. Така стратегія значно полегшує та прискорює процедуру купівлі та транспортування товарів в Україну, оминаючи низку перешкод та бюрократичних обмежень.

Ситуації, коли може знадобитися послуга посередника для викупу та доставки товарів з Китаю, часто пов’язані з унікальною пропозицією китайського ринку. Підприємці-початківці, які вступають у бізнес із закупівлі продукції з Китаю, стикаються з низкою труднощів, включаючи бар’єри мови, відмінності в культурі та особливості ведення бізнесу в цій країні. Посередник у Китаї пропонує свою підтримку у подоланні цих викликів завдяки перевіреній стратегії та встановленим відносинам з надійними партнерами та постачальниками Китаю. За рахунок цього досвідчені підприємці в Україні, які давно працюють з Китаєм, обирають таку взаємовигідну співпрацю, цінуючи надійність та швидкість виконання зобов’язань логістичної компанії, що у свою чергу дозволяє їм ефективніше використовувати свій час, уникаючи витрат на організацію викупу та логістики. Вам необхідно заповнити форму замовлення на сайті посередника і зробити оплату. Викуп товару, його перевезенням, консолідацією на складах та організацією доставки в Україну всім цим займеться логістична компанія.

Також дана послуга дуже зручна, коли необхідно здійснити викуп товарів у таких великих майданчиків як Alibaba, Taobao і 1688, необхідний обліковий запис Alipay, доступний тільки громадянам Китаю або власникам китайського номера телефону, а також потрібна банківська карта Unipay. Важливо також пам’ятати, деякі з цих платформ не пропонують доставку товарів за межі країни.

Розглянемо процес співпраці на прикладі сайту Alibaba. Все дуже просто, ви вибираєте товари на Алібаба для доставки в Україну, відправляєте посилання на них компанії посереднику, яка потім здійснює викуп, перевірку та організацію транспортування, у той час як ваше основне завдання лише отримати товар в Україні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.