П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Онлайн-оплата: як вінницьким підприємцям заощадити час та збільшити продажі

З розвитком інтернету, а згодом впливу пандемії та початку повномасштабної війни все більше вінницьких підприємців стало переводити бізнес в режим онлайн. Одним з важливих етапів розвитку інтернет-магазинів є налаштування оплати онлайн. І конкуренцію виграють ті, хто забезпечує своїм клієнтам зручність та безпеку. 

Як підключити онлайн-оплату

Перш ніж кошти покупця надійдуть на рахунок продавця, вони проходять через банк-еквайр (банк, що здійснює розрахунки з бізнесом, що отримує оплату від власників платіжних карток), банк-емітент (банк, який випустив платіжну картку). Для налаштування оплати простіше звернутися до провайдерів платіжних послуг (онлайн-сервісу, що допомагає приймати, управляти, обробляти та архівувати онлайн-транзакції).

Fondy — це платіжний сервіс, що допомагає великим та маленьким бізнесам налаштувати безпечну оплату. Сервіс дозволяє отримувати платежі з банківських карток Visa, Mastercard, а також ПРОСТІР. Він допомагає вберегтись від шахраїв та зберегти платіжні дані у безпеці.

Мерчанти, що підключені до Fondy мають змогу обрати різні варіанти оплати для своїх клієнтів: 

  • картки міжнародних та національної ПС;
  • електронні гаманці Apple Pay, Google Pay;
  • платіжні сервіси Visa Checkout та Masterpass;
  • онлайн-розстрочки Frisbee чи monobank.

Для підключення оплати слід зареєструватись у системі, активувати мерчанта, обрати зручний варіант оплати, підключити інструмент платежів. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті Fondy. 

Переваги підключення онлайн-оплати

Онлайн-оплата чудово підходить для вінницького бізнесу, який займається продажем товарів чи послуг через власний сайт, маркетплейси чи мобільний додаток, наприклад, інтернет-магазини, веб-студії, сервіси доставки тощо. Також такий спосіб отримання оплати є зручним для тих, хто продає цифрові продукти та послуги (онлайн курси, інтернет хостинг тощо).

Онлайн-оплати є зручними для обох сторін торгівлі. Бізнесу це дає можливість швидко продавати товари чи послуги та автоматично приймати оплату без залучення людей для проведення операцій.  Відсутність готівки мінімізує ризики помилок касирів чи отримання фальшивих купюр. Крім того, це також дозволяє уникнути зайвих витрат на інкасацію та зберігання готівкових коштів.

Клієнти таким чином можуть просто, швидко і безпечно зробити покупку в будь-який час дня чи ночі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.