Субота, 13 Липня, 2024

Якраз і назавжди полегшити домашній клопіт

Побутова рутина мало кому до вподоби. На необхідні, але такі нудні речі може йти щодня кілька годин, і навіть цілий вихідний. На щастя, у сучасному світі достатньо електронних помічників, які здатні взяти на себе більшість докучливих завдань, від повсякденного прибирання до охорони приміщення. Про найкорисніші девайси та ідеї для полегшення домашніх турбот розповідаємо в цій статті.

Головні помічники та лайфхаки

Декілька важливих порад:

  1. Використовуйте посудомийну машину. Доведено, що в середньому на миття посуду у звичайній родині йде 2-3 години на тиждень, і це не враховуючи прийому гостей. Посудомийна машина не тільки звільняє цей час для власника, а й ретельно очищає сковорідки та тарілки від невидимих оку патогенних бактерій та мікробів, чого не можна домогтися миттям у раковині.
  2. Автоматизуйте приготування їжі. Щоб не поратися з ножами та терками, можна замовити м’ясорубку на сайті інтернет-магазину побутової техніки та готувати страви з фаршу за лічені хвилини. Не меншу користь приносять різні блендери, кухонні комбайни та машини, які вміють абсолютно все, від пюрування фруктів до подрібнення овочів на салат.
  3. Довірте прибирання роботу-пилососу. Сучасні smart-пристрої якісно збирають дрібні та великі фракції пилу та сміття з будь-яких підлогових покриттів. Топові моделі здатні натирати до блиску плитку і паркет за допомогою вологої мікрофібри, підвищувати якість мікроклімату за допомогою НЕРА-фільтрів, після чого самостійно повертатися на зарядну станцію.
  4. Використовуйте систему «розумний дім». Smart Home – це комплекс датчиків, які автоматизують різні функції в приміщенні, наприклад, включають світло бавовною в долоні, опалювальні та кліматичні системи через спеціальний хаб, передають дані з відеоспостереження біля дверей у мобільний додаток. “Розумний будинок” – це спосіб звести безліч рутинних процесів в одне натискання кнопки.
  5. Віддайте перевагу пральній машині з функцією сушіння. З її допомогою можна забути про набридливе очікування закінчення робочого циклу, розвішування постільної білизни, стомлююче сортування та прасування. Багатофункціональні машини особливо важливі у будинках, де для природного сушіння мало місця чи непридатні умови, наприклад, немає балкона чи вікна виходять на загазований автомобільний проспект.
  6. Вибирайте побутову техніку із функцій автоматичного очищення. Це дозволяє не витрачати час та зусилля на відмивання стін духової шафи після запікання, очищення внутрішньої камери мультиварки або профілактику утворення льоду в морозильній камері.

На закінчення

Щоб побутові завдання не здавалися такими набридливими, варто ставитись до них трохи простіше. Делегуйте все, що можете, електронним помічникам, а час, що звільнився, витратите на щось приємне. Не ставте собі за мету зберігати ідеальну чистоту в приміщенні, відстежуючи кожну порошинку на підвіконні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.