Неділя, 19 Травня, 2024

Вдосконалення та зміна регулювання руху у Вінниці

Кожна вулиця кожного міста має свої власні цікавинки, особливості розташування та сусідство з автошляхами. Деколи трапляється таке, що пішохідна зона розташовується дуже близько до дороги. Поблизу дороги теж важко, бо велике скупчення машин, та їх різниця в розмірах і швидкості, заважає бачити інші автівки, які можуть завдати шкоди пересічним громадянам, які переходять дорогу, пише vinnytsia-future.com.ua.

У Вінниці, саме через вищевказані варіанти, один із місцевих жителів запропонував у петиції змінити певні вдосконалення та зміну  руху на перехресті вулиці Келецької та Барського шосе. 

23 березня відповідна  оприлюднив Дмитро Лозовий.  Він пише, що на перехресті в напрямку руху із Західного автовокзалу по Барському шосе на вулицю Келецьку в “годину пік” у лівій крайній смузі накопичується велика кількість транспорту.

Автор петиції розповідає про те, що взагалі таке рішення по оновленню доріг буде мати позитивні наслідки для напрямку руху від Західного автовокзалу по Барському шосе на вулицю Келецьку, окрім крайньої лівої смуги.

Автор акож розповідає про те, що є пропозиція ввести середню смугу. А для руху прямо по Барському шосе відвести крайню праву смугу із зеленою стрілкою прямо.

Такий несуттєвий перерозподіл руху зменшить накопичення транспорту в даному напрямку у два рази у “години пік” і не потребує великих фінансових затрат, а також покращить екологічну ситуацію на даній ділянці завдяки вищевказаним змінам.

Для цих змін потрібно змінити знак розподілу по смугах та встановити зелену стрілку прямо для крайньої правої смуги. Дорожня розмітка не потребує коригування. Для зеленої стрілки, можливо, є потреба додаткового вивчення ситуації спеціалістами, так як існує регульований пішохідний перехід, але наявність пішоходів на цій ділянці майже відсутня

Станом на 24 березня петиція набрала 69 підписів із 350 необхідних. Збір підписів триватиме ще 13 днів 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.