Неділя, 19 Травня, 2024

Вінницькі петиції. Автори просять огородити небезпечні ділянки

Вінниця – місто контрастів. Мало хто з вінничан може із цим не погодитись. В нашому місті може спокійно стояти розбита хатинка до якої нікому немає діла, і лякати своїм виглядом людей понад десять років. А навпроти, наприклад, будуть сяяти десять поверхів металево-пластикових вікон новомодної новобудови. І до цієї будови радісно будуть ходити вінничани, які ще хвилину тому розмовляли про те, як гидко та лячно виглядає вищезгадана хатинка. Далі на vinnytsia-future.

У місті також багато алей! Нещодавно така алея з’явилась і на Замостянській. Але нові алеї окрім своє краси та практичності, на жаль, мають і певні мінуси і одна із головних – сусідство із громадським транспортом. Буквально на відстані витягнутої руки. Іноді, у випадку із дітьми чи домашніми улюбленцями, трапляються погані та прикрі випадки. Да і взагалі банальне бажання порушити ПДР, та перебігти там де не можна, може коштувати життя.

Чому це відбувається Причина одна: відсутність огорожи по обидва боки деяких алей. І цим питанням займалися вінничани, подавши дві петиції. 

Огородження алеї по вулиці Замостянській. Петиція

Коротко, але чесно. Автор петиції просить встановити огорожу на алеї на вулиці Замостянській.

Як вважає автор петиції – Науменко Олександр – це може безпеку людей. Як для тих, хто переходять дорогу, так і для тих. хто порушує правила.

Збереження газонного покриття, яке зазнає пошкоджень від невідповідальних містян чи біля зупинок – теж допоможе якраз встановлення огорожі.

На сьогодні бажання однієї людини замінити ситуацію на краще відмітили вподобайкою лише 135 людей. Голосів, для набуття петиції сили, потрібно 350 вподобайок. Якщо ви теж вважаєте що алея має деякі небезпечні моменти, чи бажаєте замінити наше місто на більш безпечніше – переходьте за посиланням. До кінця голосування залишилося 10 днів.

Огородження та острівець безпеки на Поділлі. Петиція

“Немає нічого страшнішого, ніж звір, закритий у клітці” – ця крилата фраза із кіно-франшизи “Форсаж”, мабуть найголовніша для вечірніх любителів “політати” на своїх “болідах”. Але думати про безпеку пішоходів такі швидкісні пташки думати не хочуть. 

І саме через це, на перехресті вулиць Зодчих та Академіка Ющенка сталося смертельне ДТП. Місцеві жителі налякані та дуже занепокоєні на тему безпеки під час пересування на пішохідних переходах. Один із вінничан – Дем’яненко Ярослав – представив на увагу вінничан свою петицію, в якій пропонує поставити на певній протяжності вулиці Зодчих огорожу, “лежачих” поліцейських та певні обмеження для швидкості автомобілів.

Для того, щоб убезпечити пішоходів та водіїв транспорту, автор петиції пропонує декілька шляхів вирішення проблеми: 

  • облаштувати центральний піднятий острівець безпеки на перехресті вулиці Зодчих та вулиці Академіка Ющенка, 
  • облаштувати кільцеву розв’язку проїзної частини. 
  • встановити металеве бар’єрне огородження по периметру тротуару від автомобільної дороги 

На сьогодні бажання однієї людини замінити ситуацію на краще відмітили вподобайкою лише 175 людей. Голосів, для набуття петиції сили, потрібно 350 вподобайок. Якщо ви теж вважаєте що алея має деякі небезпечні моменти, чи бажаєте замінити наше місто на більш безпечніше – переходьте за посиланням. До кінця голосування залишилося 10 днів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.