Неділя, 19 Травня, 2024

Найкрасивіше місце у Вінниці

У Вінниці, на вулиці Князів Коріатовичів є рукотворний казковий дворик. Це справжня галявина із багатьма відомими персонажами, які зроблені з дерева та підручних матеріалів, пише “vinnytsia-future.com.ua“.

Хенд-мейд чудо

Галявина дуже сильно затягує до себе дітлахів. Звісно, там є і звичайні приладдя для дитячого майданчику. Це металева ракета, гірка-будиночок, закопані шини. гойдалка.

Окрім цього тут є багато чудових іграшок, які дуже аутентично доповнюють місцевий антураж. Поїзди, стільці, коні з візком, коровки. Недалеко розташувався гарний тендітний прудик із колесиком. Є навіть мініатюрний млин. Розташовано це все поруч із житловим будинком.

Жителі самі вирішили перетворити свій двір не в просту галявину із травою та деревами чи кущами. Вони вклали свою душу та серце в те, щоб максимально зробити свій хенд-мейд у щось вічне та казкове. Але на цьому всі сюрпризи цієї місцевості не закінчуються.

Неподалік від будинку жителі створили тин із товстих гілок дерев. Його вхід обладнано ледь помітною напівкруглою металевою огорожею. Скоріш за все у майбутньому планується використовувати її як місце де буде рости виноград, що зробити такий собі імпровізований тунель на вході.

Далі йде дуже гарна та довга зелена доріжка. По обидві боки можна побачити ретельно посаджені кущі. Декілька саморобних чудернацьких тварин чи статуеток людей. Сама дерев’яна конструкція, яка розташована ближче до кущів, виглядає як класичний сільський тин. 

“Родзинка” місцевості

Але це ще не все. Недарма це місце можна на сто відсотків вважати самим романтичним у Вінниці. В кінці цього зеленого шляху, одразу за поворотом  можна побачити “родзинку” цієї місцевості.
Адже саме тут з вершини кам’яної скелі можна побачити великі простори річки Південний Буг, центрального мосту, іншого берега та пропливаючих катерів. 

Зверху з гори можна також побачити як відкривається перед очима чудовий вид на вінницький пляж “Спартак”. З такої оглядової позиції можна дивитись на захід сонця, стоячи майже на краю скелі.
Це дуже романтично та красиво. Для деяких відчайдухів є навіть можливість спуститися до самого пляжу через невеликий лаз. З іншого боку це може показати як саме ви піклуєтесь про свою другу половинку. Що Підніме вас у її очах як справжнього заступника. Тільки не лізьте спеціально. Поламані руки чи ноги вам потім довго не забудуть.

Потрапити на територію самого пляжу та лодочної станції можливо і через центральний вхід. Але це, на жаль, неможливо під час пандемії. Тому, якщо вас помітять на території пляжу, хоча ворота будуть закриті зсередини, то це буде досить дивно, але вас, все одно ласкаво проведуть на вихід.

В кожній із частин цієї локації можна зробити чудову фотосесію, отримати великий запас позитивних емоцій, та просто провести казково час.

Тож беріть своїх коханих та спишіть відвідати цю місцевість, а якщо ви живете неподалік, то просто погляньте на неї з іншої сторони. Можливо вона відкриє вам свої таємниці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.