Неділя, 19 Травня, 2024

Застосування перетворювачів частоти у вантажопідйомних механізмах

Складні електронні пристрої характеризуються широким спектром застосування. Перетворювачі частоти є пристроями, які виконані в декількох варіаціях. При їх використанні і налаштуванні будуть потрібні початкові інженерні знання. Вінничани зможуть придбати все необхідне, перейшовши в Частонік VEICHI. Даний ресурс характеризується різноманітністю перетворювачів частоти і не тільки.

Використання у вантажопідйомних механізмах

Фахівці сходяться на думці, що крановий механізм являє собою складну систему. В цьому випадку до підбору перетворювача частоти потрібно підходити усвідомлено, комплексно. Елемент пристрою повинен відповідати цілому ряду вимог:

  • висока перевантажувальна здатність (до 200%);
  • можливість підключення гальмівного резистора (мова йде про вбудований гальмівний модуль);
  • організація зворотного зв’язку, яка дозволяє регулювати швидкість обертання електродвигуна. Таким чином, відбувається швидкий обмін інформацією між ланками системи. Користувач моніторить всі процеси, має доступ до точному управлінню параметрів під час робочого процесу;
  • можливість управління механічним гальмом.

Цікаво те, що перетворювачі частоти підбирають в залежності від моделі крана.

Застосування для вентиляторного обладнання

Користувачі часто задають питання щодо того, чи доцільно використання перетворювачів частоти для вентиляторного обладнання. Фахівці дають позитивну відповідь на це питання, пояснюючи це наступним чином. Перетворювачі частоти відповідають за швидкість обертання валу електроприводу. Таким чином, користувач може економити на електроенергії. Якщо ж виконується встановлення додаткового датчика, змінюється швидкість обертання електродвигуна. Датчик виконує функції передачі оперативних даних про поточні потреби в повітрі безпосередньо на перетворювач частоти.

Витрати на електрику скорочуються на 20-40%. Крім безумовної економії, перетворювач частоти захищає електропривод вентилятора від перевантажень, перепадів струму. Це відбувається за рахунок плавного пуску і зупинки валу.

Користувачі також знаходяться перед вибором, який режим роботи вибрати перетворювача частоти: «важкий», або ж «нормальний». Фахівці погоджуються з думкою, що і той, і інший режим дозволяє сучасним перетворювачам частоти забезпечити пуск, роботу двигуна.

«Нормальний» режим характеризується постійним крутним моментом, швидкість обертання двигуна при цьому не має значення. Наприклад, так працюють насоси. «Важкий» режим характеризується змінним крутним моментом, так працюють компресори, конвеєри, екструдери.

Бренд виробника Veichi

Компанія-виробник пропонує клієнтам високоякісну продукцію за оптимальними цінами. Вінничани можуть ознайомитися з асортиментом, виставити необхідні параметри, встановити ціну і придбати перетворювачі частоти.

«Veichi» характеризується багатим вибором продукції, виробами від світових компаній. Даний бренд має певну високу репутацію, працює для покупця, враховуючи побажання і переваги.

Користувачі все частіше вибирають продукцію «Veichi» через індивідуальний підхід і можливість отримати цілодобову підтримку від експертів. Завдання, побажання клієнта стають завданням провідних фахівців даної компанії. Висока якість продукції, як і позитивні відгуки покупців, є найкращим показником успішності.

Вінничани, враховуючи критерії вибору, ознайомившись з особливостями перетворювачів частоти, зможуть підібрати кращі елементи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.