Неділя, 19 Травня, 2024

Принципи світлодизайну, про які слід пам’ятати при монтажі освітлення в будинку в Вінниці

Світло формує наше уявлення про простір, а грамотно вибудуване освітлення створює його гармонійне сприйняття, не зачіпаючи при цьому конструкцію та архітектуру. Відповідно, якщо ми говоримо про те, що таке світлодизайн, то це вміння керувати світлом. А значить фахівець в цій області повинен вміти створювати візуальний комфорт в приміщенні, з урахуванням емоцій і настрою замовника та взаємодії з навколишнім середовищем.

У цій статті ми поговоримо про принципи світлодизайну, — правила освітлення кухні люстры на кухню та їдальні. А крім того, розглянемо питання, як правильно підібрати лампочки та де їх придбати у Вінниці Магазин Brille.

Чому освітлення це важливо?

Зневажливе ставлення до освітлення та непрофесійно зроблене підсвічування, легко руйнують будь-який дизайнерський інтер’єр, саме тому так важливо дотримуватися встановлених правил. Отже, що потрібно знати про головні принципи освітлення?

  1. Інтер’єрне освітлення буває 3 типів: загальне, робоче та декоративне. Перше — для рівномірного розподілу світла по всій площі приміщення (стельові світильники). Друге — точкове підсвічування (настінні світильники, бра, настільні лампи та інше). Третє —  для виділення сильних сторін інтер’єру.
  2. Правильне освітлення формується поєднанням різних джерел.
  3. Розрахунок собівартості майбутніх робіт дозволяє раціонально розподілити ресурси
  4. Підсумковий результат визначають правильно підібрані лампочки.

     Що стосується останнього пункту, то від грамотно підібраних джерел світла залежить його інтенсивність, економічність і, головне, спектр (холодний, теплий, нейтральний), що впливає як на естетику сприйняття, так і фізичний стан мешканців.

Освітлення для кухні та їдальні

Кухня — це в першу чергу робоче приміщення, саме тому тут так важлива функціональність світла та правильне розташування його джерел. Так, найпоширеніша помилка при визначенні місця для світильника на кухні, це коли він відкидає тінь на стільницю або робочу зону.

А якщо говорити про їдальні, то тут найважливіше місце — обідня зона, де головну роль грає точкове освітлення та додаткове акцентне підсвічування.

Де купити в Вінниці оригінальний світильник, економічні та надійні лампи та все, що потрібно для монтажу освітлення в будинку? Магазин Brille, що працює в режимах онлайн та офлайн — це гарантоване “світле майбутнє” вашого будинку або квартири. Тут кращий вибір товару, помірні ціни та кваліфіковані, готові завжди прийти на допомогу, продавці-консультанти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.