Неділя, 19 Травня, 2024

Поліцейська форма: особливості та переваги

Форма для поліції, як і форма для охорони, обов’язкове до носіння під час виконання службових обов’язків. Виняток робиться лише для співробітників, які офіційно можуть не надягати форму, виходячи на роботу. Для чоловіків і жінок розроблені зимові та літні комплекти повсякденної і вихідний поліцейської форми.

Основні вимоги до пошиття форми

Поліцейський або охоронець, одягнений в форму, повинен виглядати солідно, а відчувати себе комфортно. Фірмову форму для українських поліцейських розробили за зразком форми поліції країн Європи і Північноатлантичного альянсу. До формі ставляться такі вимоги:

  • Весь одяг з зимових і літніх комплектів форми повинна бути презентабельною і зручною для виконання активних дій.
  • Тканини, з яких шиють форму, повинні не м’яти і добре стиратися.
  • Фурнітура – якісна і нержавіюча.
  • Форма повинна мати достатню кількість об’ємних кишень і липучки велкро для кріплення нашивок, відзнак і інших спеціальних деталей.

Форму для поліцейських і охоронців шиють багато підприємств, і її можна купити в їх фірмових магазинах.

Особливості тканин для форми

Зимові і літні комплекти форми отшиваются зі зносостійких тканин. Форма поліцейського може мати чорний або темно-синій колір. У холодну пору співробітники можуть доповнювати її теплими речами, але таких же кольорів.

Для форми рекомендується використовувати тканини з бавовни і суміші бавовни з поліестером, в якій бавовни від 65% і більше. Завдяки додаванню в тканину поліестеру, вона не мнеться і добре тримає форму. Поліцейський у формі з таких тканин відчуває себе комфортно при будь-яких погодних умовах і виглядає презентабельно.

Куртки можуть шитися з високотехнологічних синтетичних матеріалів: ріпстоп і софтшелла. Ріпстоп відрізняється високими показниками міцності і водонепроникності і при цьому здатний пропускати пар. Тканина швидко сохне і приємна на дотик.

Софтшел – особливий матеріал. Він щільний і вологостійкість із зовнішнього боку, м’який і «дихаючий» з внутрішньої сторони, яка прилягає до тіла людини. Одяг, пошитий з такої тканини, надійно захищає від вітру і холоду. При низьких температурах одна куртка з софтшела гідно конкурує з багатошаровим носінням теплого одягу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.