Неділя, 19 Травня, 2024

Оводов-Коріатовичі. Нова кільцева розмітка у Вінниці

У Вінниці все що вже має п’яти, чи, навіть, десятирічну історію може потрапити під пильне око урбаністів, які завжди намагаються оновити, прикрасити, модернізувати як усе місто так і його частини. Так трапилося і із місциною, де розташовано у Вінниці так званий староміський міст. Перехрестя поруч із ним складається із вулиць Князів Коріатовичів, яка тягнеться вздовж річки Південний Буг майже з другого краю міста, та вулиці Оводова, яка частично охоплює центральну частину міста, пише vinnytsia-future.com.ua.

Щоб поліпшити стан навантаженності на досить насиченому але вузькому перехресті, Агенція просторового розвитку запропонувала міській владі та містянам розробити можливість встановлення на перехресті кругової розмітки.

Це допоможе уникнути багатьох аварій, ДТП та інших проблем. Вінничани добре знають що так місце має дуже сумну історію. Багато проблем, заторів, аварій, каліцтв неуважних пішоходів та поспішаючих водіїв.

За плануванням авторів концепції, сама розмітка буде саморегульована.

Вулиця Князів Коріатовичів та Староміський міст завжди перевантажені автівками. Тому цей відрізок автошляхів дійсно потребує оновлення у організації руху.

Саморегуляція на круговій розмітці розвантажить на покращить пропускні можливості на цій дорозі на тридцять відсотків, як стверджують урбаністи.

У суботу на асфальтному покритті перехрестя з’явилося невелике коло, нанесене помаранчевою фарбою, яке мало 4 метри в діаметрі. Таким чином планувалось перевірити наскільки дієвою буде ця інновація. Чи будуть задоволені пішоходи та автомобілісти. Також, заради експериментального підходу, на цій джілянці дороги вимкнули світлофори, аби дізнатися наскільки дієвим буде варіант саморегульованої розмітки. Тестування інновації ще триває. Вінницькі водії майже однозначно позитивно ставляться до таких змін.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.