Неділя, 19 Травня, 2024

Топ-6 особливостей повербанків, які стануть у нагоді

Що купують вінничани цієї зими? Генератори, обігрівачі та повербанки, щоб комфортно перезимувати та вчасно виконувати робочі задачі. І які б труднощі не очікували українців найближчим часом, наші люди точно впораються!

Плануєте купити повербанк? Тоді розберемося детальніше в додаткових функціях портативних акумуляторів. Які з них точно стануть у пригоді?

Основна задача повербанка

Power bank — це девайс з батареєю певної ємності, який дозволяє в «польових умовах», тобто будь-де та будь-коли, зарядити смартфон, планшет, навушники, фітнес-браслет та навіть ноутбук.

Такий пристрій особливо актуальний для вінничан останні кілька місяців, коли почалися інтенсивні обстріли об’єктів критичної енергетичної інфраструктури. Щоб завжди залишатися на зв’язку з рідними, дізнаватися новини та повідомлення про небезпеку, не завадить мати хоча б один потужний повербанк.

Для цього важливо обрати девайс необхідної ємності, щоб його вистачило на підзарядку всіх ваших гаджетів. Не зайвим буде купити power bank у Вінниці компактного розміру та невеликої ваги, щоб він не займав багато місця в евакуаційному рюкзаку.

На які особливості повербанків слід звернути увагу, щоб купити ефективний та практичний девайс?

1. Роз’ємів багато не буває

Зазвичай у користувачів є кілька гаджетів, які необхідно заряджати від портативного акумулятора. Щоб кожен з них можна було під’єднати, варто обирати модель з різними портами:

  • USB Type-A;
  • Micro-USB;
  • USB Type-С
  • деякі девайси мають ще й Lightning для підключення гаджетів Apple.

Велика кількість роз’ємів дозволить значно зекономити час, заряджаючи пристрої одночасно. В умовах регулярного спонтанного вимкнення світла — це надважливо.

2. Сонячні панелі як альтернативне джерело енергії

Оптимальний варіант акумулятора, якщо у вас подовгу відсутнє світло. Завдяки невеликим сонячним панелям, встановленим на корпусі, можна частково відновити заряд повербанка, поклавши його в місці, куди дістають сонячні промені. Пристрій з такими деталями має цікавий дизайн та невелику вагу.

3. Швидка зарядка

Особливо актуальна в період вимкнення електроенергії у Вінниці. Така функція дозволить поновити заряд повербанка у 2,5 рази швидше і якнайшвидше підживити смартфон чи планшет за необхідності.

4. Мікротокова зарядка

Невеликі девайси — фітнес-годинники чи навушники — мають малопотужні батареї. Щоб заряджати їх якісно й без шкоди, power bank використовує мікротоки.

5. Індикація зарядки

Зазвичай на акумуляторах використовують кілька невеликих світлодіодів, які світяться чи згасають залежно від рівня заряду пристрою. У деяких моделях встановлені більш зручні цифрові екрани.

6. Додатковий захист — не завадить

Сучасні девайси доповнені захисними функціями:

  • від перепадів напруги та перевантажень — якщо в мережі стрибне напруга, а пристрій у цей час заряджатиметься, спрацює контролер, який відключить живлення повербанка;
  • від вологи та ударів — такі моделі більш важкі, ніж стандартні, але більш довговічні.

Обирайте корисний для вас функціонал і користуйтеся девайсом з комфортом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.