Субота, 13 Липня, 2024

Важливість регулярного профілактичного огляду у стоматолога

Відкладання походу до стоматолога, бо нічого не болить, є досить поширеною проблемою серед вінничан. Як правило, головними причинами часто виступають страх перед болем та стоматологічними маніпуляціями, брак грошей та часу. Такі відмовки дійсно є обґрунтованими у випадках лікування запущених чи хронічних захворювань ротової порожнини.

Своєчасний профілактичний огляд у стоматолога https://dr.miller.vn.ua/ дозволяє виявляти проблеми на ранній стадії, лікування яких є простішим, потребує менше часу та фінансових витрат, зберігаючи здорову та привабливу посмішку та підтримуючи загальне здоров’я організму.

Як часто слід відвідувати стоматолога

Регулярність проведення профілактичних оглядів для кожної людини є індивідуальною та перш за все визначається станом зубів. Якщо будь-які скарги з боку ротової порожнини чи видимі пошкодження зубів відсутні, тоді відвідувати стоматолога слід не рідше ніж один раз на 6 місяців. Адже дослідження показали, що перші симптоми стоматологічних захворювань проявляються за пів року. Крім того, коли регулярні відвідування стоматологічного кабінету увійдуть у звичку, вони вже не наганятимуть стільки жаху, як колись.

Якщо ж зуби схильні до ураження карієсом, спостерігаються проблеми з яснами, встановлені ортодонтичні конструкції, тоді з’являтись у стоматологічному кабінеті слід кожні 3-4 місяці.

Для профілактики карієсу та інших хвороб у дітей, на профілактичний огляд бажано приходити кожні 3 місяці.

Як відбувається профілактичний прийом

Під час профілактичного візиту стоматолог повністю оглядає ротову порожнину, оцінює стан зубів та ясен. При потребі проведе рентгенологічне дослідження та інші тести для більш якісної оцінки стану зубощелепної системи. Також при необхідності він запросить суміжних фахівців або направить на консультацію до них. Наприкінці прийому лікар надасть необхідні рекомендації по самостійному догляду за зубами, складе план заходів лікування, якщо в цьому буде потреба, а також погодить дату наступного профілактичного огляду.

Догляд за порожниною рота та регулярні профілактичні візити до стоматолога є важливим елементом догляду за здоров’ям, які варто включити до своєї рутини. Це допоможе зберегти належний стан природних зубів, запобігти розвитку ускладнень уникнути необхідності в протезуванні та зекономити витрати на лікування. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.