Неділя, 19 Травня, 2024

Вінницькі Мури матимуть високих “сусідів” з “секретами”

У Вінниці неподалік від комплексу Мури місцеві будівельні компанії планують побудувати декілька багатоповерхових житлових будинків. Стало відомо і те, що в таких будівлях планують створити підземні паркінги. Далі на vinnytsia-future.

На вулиці Мури вже працюють будівельники. Ще у минулому році, саме на початку 2020 року, там, де зараз проводять рівняння грунту під фундамент, лише починали знесення старого будинку. Цей будинок належав лікарю Михайлу Штерну. Стояв він довгу частину свого життя по адресі: вулиця Мури 7.

Під час заготовки котловану під будівництво було помічено те, що під деякими будівлями розташувалося підземелля. Жителька вже знесеного будинку за адресою Мури 5а, за словами місцевих жителів, створила з такого підземелля підвальне приміщення.

Вінницькі любителі досліджувати потаємні ходи та всілякі варіанти падземних шляхосполучень розповіли про детальне розташування невеликого підземного ходу під нещодавно демонтованими будинками. 

Будинок номер сім – відправна точка – де і  знайшли підземний хід довжиною у 5 метрів. Прикрістю було те, що розташування на підземними ходами сучасної каналізаційної системи стало причиною затоплення цієї секретної локації.

Розібравши невелику кладку, дослідниками було виявлено підземний хід, який тягнувся від глиняного будинку, який датується дев’ятнадцятим сторіччям. 

Довгий час територія поблизу комплексу Мури пустувала за парканом. Там було знесено будівлю номер п’ять через те, що її фундамент повністю провалився через обвал підземних споруджень. На даний момент будівництво продовжується, встановлюються потрібні масштаби роботи. 

Будівництво планують розширити на територію яка буде тягнутися від Мурів до фабрики Динамо. Але дослідники із спільноти “Тіні. Вінниця” побоюються, що через зсув ґрунту можуть руйнуватися Мури та підземелля.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.