Неділя, 19 Травня, 2024

Конструкція зі збірного залізобетону

Різні технології дозволяють зводити збірні, монолітні та збірно-монолітні залізобетонні конструкції. В умовах масового будівництва найбільш ефективний збірний залізобетон. При такому способі зведення конструкцій використовуються ЗБВ, виготовлені в заводських умовах. Компанія «Укфрівел» входить в число лідерів українського ринку залізобетонних виробів. Широкий асортимент ЗБВ для збірного способу зведення будівель і споруд представлений тут https://ukfreewell.com.ua/

Особливість збірних залізобетонних конструкцій

Конструкції зі збірного залізобетону зводять на будівельному майданчику з готових елементів. На майданчик привозять залізобетонні вироби, які виготовили на спеціалізованих підприємствах.

Монтаж заводських виробів відрізняється простотою. Для установки і з’єднання ЗБВ знадобиться кран, бригада монтажників і зварювальник. Всі елементи в точках з’єднання мають закладні деталі. Зварювальник з’єднує вироби між собою за допомогою арматурних стержнів.

Збірний залізобетон дозволяє будувати житлові будинки, промислові будівлі і споруди різного призначення за індивідуальними і типовими проектами різної складності. За рахунок використання готових ЗБВ вдається істотно скоротити обсяг робіт на будівельному майданчику.

Компанія «Укфрівел» займається виробництвом стандартних елементів і виготовленням виробів за кресленнями замовників. Вибрати продукцію компанії або залишити замовлення на ЗБВ по кресленнях можна тут https://ukfreewell.com.ua/. Всі елементи виготовляються на спеціальному обладнанні. Компанія гарантує їх якість і надійність.

Переваги і недоліки конструкцій із збірного залізобетону

Збірні залізобетонні конструкції мають наступні переваги:

  • Будинки й споруди можна зводити в будь-який час року і при різній погоді. Для проведення монтажних робіт не потрібна певна температура і вологість повітря.
  • ЗБВ можна зберігати на будмайданчику під відкритим небом.
  • Значно зменшуються терміни будівництва за рахунок того, що монтуються вже готові елементи, а монтаж виконується швидко.
  • Забезпечується висока якість зведених будинків і споруд.

З збірного залізобетону реально зібрати цілу будівлю або споруду. Також з готових елементів збирають підземну інженерну систему для новобудови.

До недоліків збірних ЗБК відносять:

  • На території забудови необхідно мати просторий майданчик для складування виробничих виробів.
  • Стандартні ЗБВ обмежують архітекторів на стадії проектування будинку, будівлі або споруди.
  • Нестандартні залізобетонні вироби мають високу вартість.

У збірних залізобетонних виробів високий показник металоємності. Це пов’язано з необхідністю створювати на всіх елементах стики, які потрібні для монтажу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.