Неділя, 23 Червня, 2024

Коворкінг центри у Вінниці

Коворкінг центр —  осередок цікавих ідей та нових проєктів, що виникає у місцевої молоді. Це спеціально оснащені приміщення, де містяни можуть на короткий чи тривалий час орендувати робочі місця, провести конференцію, семінар, навчання, нараду, перемовини з партнерами тощо. Такі центри стануть гарною альтернативою для тих, хто втомився працювати у офісі чи дистанційно вдома. Відвідувачі залишаються незалежними і вільними, при цьому мають можливість спілкуватися з новими людьми, обмінюватися цікавими ідеями та допомагати один одному. Вінниця багата на такі робочі осередки, детальніше про які можна дізнатись далі у статті на vinnytsia-future.

Креативний простір “Артинов”

Назва закладу пов’язана з відомим міським архітектором XX століття Григорієм Артиновим. Креативний простір, як і сам Артинов розбудовують місто тільки кожен у свій час та у своїй сфері.

Засновниками є Олександр Дюдюн та Андрій Піжевський, які хотіли створити не просто місця для роботи, а цілий простір для розвитку. 

Робоча зона розташовується на двох поверхах закладу, де є коворкінг зали з персональним робочим місцем, переговорні для колективних зустрічей та окремі скайп-кімнати. Відвідуючи коворкінг центр можна розраховувати на персональне зручне робоче місце з доступом до швидкісного інтернету, принтера, сканера, музичних інструментів (після 18 години).

В приміщенні також розташовані душова, гардеробна та невелика кухня, де можна випити кави, чаю чи пригоститись печивом, що входить у вартість відвідування закладу. Окремо можна замовити у барменів-адміністраторів фірмовий чай, кекси, лаваші та гамбургери.

У найбільшій залі часто організовуються різні презентації, творчі вечори, тренінги, майстер-класи тощо.

Для відвідування креативного простору необхідно придбати годинний, денний або місячний абонемент.

Крім того, у креативному просторі є власна IT-школа, музична студія, заняття з зумби чи фітнесу, курси іноземних мов (англійська, німецька, іспанська). А також діє система буккросингу (можливість залишити власну книжку замість іншої, ще не прочитаної).

іHub

iHUB – центр, який збирає ком’юніті, близьке до IT-сфери, де відвідувачі можуть спілкуватись на теми інформаційних технологій та обмінюватись досвідом. Він поєднує сучасний напрям коворкінгу та історичну архітектуру, що знаходиться у центрі міста. Резиденти бронюють місця для роботи від одного місяця, де кожен має чітко закріплене за собою місце. Містяни можуть працювати поодинці або у команді. 

Приміщення має два великих зали з великими вікнами для кращого освітлення, кухню, гардеробну. Для відпочинку відвідувачів настільний футбол, книги та проєктор. У коворкінг залі переважно панує тиша та робоча атмосфера.

Крім просторого open space, також є закриті офіси, переговорні кімнати, зони для відпочинку та зали для зустрічей, де час від часу організовуються майстер-класи, воркшопи, хакатони, зустрічі з інвесторами, пітчинги тощо.

Резиденти можуть відвідувати безплатно всі заходи, які проводяться в іHub.

СHERDAK

Робочі зони розміщені на двох поверхах, загальна площа яких становить 1000 метрів квадратних, також є відкрита тераса. Для резидентів представлені декілька варіантів розміщення. Перший —  не фіксоване робоче місце в open space. Другий — постійне робоче місце з особистою шафою, а також доступом до open space простору. Третій — FLEX OFFICE, що передбачає окремий офіс для 5-20 співробітників, з робочим простором, переговорними та зонами відпочинку. 

Проте більше заклад зосереджений на роботі бізнес-тренінгів, fashion-заходів, концертах та виступах діджеїв. Великі тематичні зали обладнані акустичною системою, проекторами, мультимедійним екраном, аби зробити заходи максимально комфортними.

Окремої уваги заслуговує Lounge zone, яка відрізняється панорамним вікнами з видом на центр міста. Зала вміщує до 50 осіб і чудово підійде для проведення семінарів, лекцій, воркшопів, а також для кінопоказів та творчих вечорів.

У центрі також можна випити кави, авторські чаї, скуштувати смачні десерти чи навіть замовити алкогольні напої.

Креативний простір “Level 80”

Територія креативного простору розділена на велику залу, яка працює у форматі коворкінг майданчика та місця для гри в настільні ігри, а також меншу залу, де встановлений настільний футбол та можна пограти в Play Station. Тут ще присутня окремо розташована міні-кухня і рецепшн.

Креативний простір проводить діяльність в онлайн та офлайн форматах. Містяни мають можливість відвідувати різні тематичні кіновечори, семінари, майстер-класи та тренінги у робочі дні з 10 до 19 години, які проходять як на платній, так і безоплатній основі. За анонсами заходів можна стежити на їх сторінках у соціальних мережах.

Також в центрі організовуються розмовні клуби з англійської та польської мов.

Соціохаб

Заклад не є коворкінгом, де можна орендувати робоче місце. Проте хаб виконує не менш важливі завдання. NGO Hub — це  центр для зібрання громадських активістів, де вони мають можливість обговорити питання, які їх турбують, з представниками міської влади та спільно втілювати конкретні проєкти задля покращення комфорту життя у місті.

У приміщенні є вітальня, де за чашкою кави на зручних диванах можна обговорити ідеї розвитку міста. Також є переговорна кімната  та конференц-зала, де можна проводити заходи за участю близько сотні осіб.

Коворкінг “Кабінет”

Центр розташовується дещо віддалено від центру міста. Простір розділений на кілька кімнат різного розміру. У найбільшій залі встановлений проєктор, невелика сцена та барна стійка, вона розрахована близько на 60 осіб. Відвідувачі відвідують “Кабінет” з метою оренди робочого місця для дистанційної роботи, а також проведення зустрічей або співбесід, коли не мають власного офісу.

Часто в закладі організовуються тренінги, майстер-класи, лекції та зустрічі серед представників мережевого бізнесу.

Quest-house 

Ще один нетиповий заклад для зустрічей. Відвідувачі приходять не за робочою атмосферою, а, навпаки, щоб відпочити. Quest-house — це вдале поєднання антикафе та квест-кімнати, де створена домашня атмосфера, що наповнена комфортом та затишком, який створюється шляхом встановлення м’яких диванів, крісел, подушок та розмальованих стін.

У центрі розміщені два зали. У першому можна знайти невелику кухню з барною стійкою, диван та декілька крісел, а на поличках розташовано багато настільних ігор. У другій кімнаті встановлені дерев’яні піддони з яскравими подушками та пледами, де відвідувачі збираються пограти в ігри чи переглянути кінострічку.

Окремо також облаштований третій простір, де знаходиться квест-кімната.

Miro Space

Центр зручний для жителів в районі вулиці Келецької, адже для оренди робочого місця не доводиться їхати у центр Вінниці. В основному робота закладу спрямована на організацію робочого простору для працівників зі сфери інноваційних технологій. У закладі можна орендувати простір на всі випадки життя. Тут є зручні офіси на 3-30 осіб, коворкінг зони з фіксованими та нефіксованими робочими місцями, великий конференц-зал на 220 осіб та малий зал на 70 осіб, навчальний клас, хромакей-студія, переговорні кімнати, скайп-руми, а також зони відпочинку, де можна поспілкуватись з однодумцями та поділитись досвідом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.