Субота, 13 Липня, 2024

Вибір дитячого смарт-годинника: розбір моделей та поради

Безпечним та корисним вибором стане дитячий розумний годинник. Незважаючи на те, що діти прагнуть бути самостійними, але в будь-якому випадку важливий контроль. Наприклад, під час літніх канікул чи під час дитячих ігор на ігрових майданчиках, перебуваючи на вулиці, завжди корисно знати, де знаходиться дитина. Варто більш докладніше дізнатись про секрети підбору дитячого смарт-годинника.

Переваги вибору смарт-годинника

Порівнюючи смартфон та смарт-годинник, варто зазначити декілька позитивних сторін вибору розумного гаджета:

  • автономність, батарея набагато довше служить, порівняно зі смартфоном (одного заряду вистачає на 3-5 днів);
  • універсальність, навіть найменші дітки зможуть оцінити даний вибір;
  • гаджет підтримує сім-карту, а це дає змогу здійснювати двосторонні дзвінки, приймати та відправляти голосові повідомлення, є кнопка SOS, а також можливість користуватися месенджером;
  • контроль та безпека. У випадку, коли дитина загубиться або ви не зможете зв’язатися з нею, тоді смарт-годинник вирішить це: можна зателефонувати чи відстежити місцезнаходження по GPS;
  • крім точної геолокації, можна ввімкнути мікрофон без відома дитини або ж натиснути екстрену кнопку виклику.

В невеликому корпусі смарт-годинника прихована неймовірна кількість корисних функцій.

Критерії вибору дитячого смарт-годинника

Вирішальними при виборі дитячого смарт-годинника є наступні критерії.

  1. Враховуйте вік дитини. Зазвичай, перший гаджет такого плану купують для дитини віком 3-5 років, відповідно, функціонал має бути простим та цілком зрозумілим.
  2. Бездротові комунікації: GPS, Wi-Fi, LBS (визначення локації через вишки мобільного зв’язку), Bluetooth.
  3. Важливим критерієм є міцність, тип пило- та вологозахисту. Чим вищі показники, тим вищий захист девайсу від зовнішніх факторів.
  4. Враховуйте індикатори здоров’я, наприклад, присутність крокоміра, розрахунку швидкості руху, підрахунок калорій та пульсу допоможе батькам відслідковувати активність та стан здоров’я дитини.
  5. Дизайн та комфорт. Важливо підбирати в міру тугий та зручний розмір ремінця. Серед доступних забарвлень виділяють: відтінки синього та хакі, різні відтінки рожевого, суворі чорні та сірі, білі моделі, які обирають зазвичай діти, які бажають здаватися дорослішими в колі однолітків.

Де замовити дитячий смарт-годинник?

Тож дитячий девайс стане надійним супутником, як в дитячому садку, так і в школі. На офіційному сайті «Deka» жителі Вінниці зможуть обрати кращий смарт-годинник для дитини. Такі пристрої зручні та універсальні, значно підвищують рівень безпеки та контролю. Враховуючи основні критерії (вік, розмір, технічні показники), набагато простіше визначитись.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.