Неділя, 19 Травня, 2024

Тури в Шарм-Ель-Шейх: як обрати найкращий готель?

Тільки уявіть курортне місто сотні готелів від найдешевших до найдорожчих. Це єгипетський Шарм-еш-Шейх. Дорогою від аеропорту уздовж центрального проспекту El Salam очам туристів відкриваються привабливі фасади резортів. Кожен із них має своє унікальне обличчя, хизується неймовірними винаходами ландшафтного та архітектурного дизайну. Але як визначити найкращий?

Обираючи тури в Шарм-Ель-Шейх, ви перш за все шукаєте готель, у якому почуватиметесь комфортно. Тому варто зважити всі «плюси» та «мінуси» кожного комплексу. А після цього вирішити, що важливо саме для вас та вашої родини.

Експерти туристичної галузі точно знають, на які критерії під час вибору готелю слід опиратися, щоб відпочинок у Шарм-Ель-Шейху був вдалим. Отже, ми зібрали декілька найважливіших.

Зірковість

При виборі готелю варто звернути увагу на кількість «зірок», якими його відмічено. Чим їх більше, тим кращими будуть умови відпочинку. У готелях Шарму найрозповсюдженішими є комплекси з 4 або 5★. Зазвичай від цієї кількості залежить, скільки коштує тур у Шарм-Ель-Шейх. Путівка із проживанням у пʼятизірковому резорті на першій лінії від моря буде дорожчою. Якщо оберете «четвірку» за 200-300 м від берега, тур обійдеться дешевше на 10-50%.

Віддаленість від пляжу

Цей критерій тісно повʼязаний із попереднім. Як правило, готелі категорій 3★ та 4★ розташовані на другій береговій лінії. Якщо ви шукаєте дешеві тури в Шарм-Ель-Шейх, то це ваш варіант. Однак треба бути готовим до того, що до моря потрібно буде їхати автобусом або ходити пішки. Готелі категорії 5★ розташовані просто поряд із власним пляжем, тому, щоб покупатися, треба буде подолати мінімальну відстань.

Бухти та сезони

Туристичний сезон в Єгипті не спиняється цілий рік. Проте взимку краще обирати готелі в безвітряній бухті. Такими є резорти у районах Шарм-ель-Майя, Рас-ум-Ель-Сід, Наама та Рас-Назрані. Навіть узимку, завдяки горам навколо, тут на пляжах можна купатися та засмагати. Краще, звичайно, робити це у першій половині дня, адже все ж взимку після 14:00 вітер може посилюватись. Також з кінця грудня до березня краще не розглядати готелі в районі Набк. Саме у цьому місці вітри найбільш сильні. Отже, на запитання, де краще жити в Шарм-Ель-Шейхі, відповідь однозначна: з березня до листопада — у будь-якому районі. Зимою обирайте тихі затоки, згадані вище.

Особливі категорії готелів

При виборі туру необхідно мати на увазі, що деякі готелі приймають гостей тільки певного віку. Тому, якщо ви плануєте відпочинок з коханою людиною або з веселою компанією, варто замовити тур в Шарм-Ель-Шейх в готель з відміткою «16+» або «18+». В таких резортах не приймають гостей з дітьми, тому і атмосфера тут відповідна. Також звертайте увагу та відмітку pets friendly, якщо збираєтесь їхати на відпочинок з домашнім улюбленцем, наприклад, собачкою.

Сервіс

Переважна більшість готелів курорту працює за системою all inclusive. Якщо шукаєте недорогі тури в Шарм-Ель-Шейх, то майте на увазі, що меню більш дешевих резортів може бути не дуже різноманітним. В деяких комплексах є одразу декілька систем обслуговування. Зокрема концепція «ультра все включено» передбачає цілодобовий доступ до напоїв та їжі, більш розширений асортимент в меню та напої не лише єгипетського виробництва.

Анімація

Знайти тур в Шарм-ель-Шейх без аніматорів в готелі практично неможливо. Команда молодих і активних працівників протягом дня буде розважати вас на території комплексу та пропонувати різноманітні активності. Якщо для вас має значення наявність дитячої анімації, поцікавтесь цим на етапі підбору путівки.

Відгуки

Безперечно, варто почитати реальні відгуки про готелі на популярних ресурсах і тільки потім робити вибір. Однак варто пам’ятати, що відгуки пишуть люди з різними поглядами та вимогами. Тому до написаного, зокрема на сайті Turne.ua, варто ставитись критично і обирати самостійно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.