Неділя, 19 Травня, 2024

Що потрібно знати, вибираючи туристичний рюкзак?

Важко уявити похід, виїзд на природу, змагання, будь-яку іншу спортивну активність без такого атрибуту як туристичний рюкзак. Вибравши практичний та якісний виріб, наприклад, в інтернет-магазині https://alp.com.ua/ua/rukzaki/, мешканці Вінниці зможуть подбати про комфортну подорож. До того ж тут представлено у величезному асортименті спорядження для туризму та кемпінгу.

Види туристичних рюкзаків

  1. Безкаркасні вироби із м’якою спинкою. Вироби компактні та легкі, характеризуються доступною ціною. До їхніх недоліків відносять те, що рюкзаки такого плану не мають форми. До того ж, користувач відчує дискомфорт при великій вазі. Найчастіше такий варіант обирають туристи з досвідом, адже для новачків безкаркасний рюкзак здасться не зовсім зручним.
  2. Жорсткі каркасні рюкзаки. Вироби призначені для великої ваги, вони комфортні, представлені в багатому асортименті на будь-який смак та бюджет. Експерти радять туристам-початківцям вибирати цю модель.

Варто додати, що формою та обсягом відрізняються жіночі та чоловічі моделі. Наприклад, обсяг жіночого туристичного рюкзака 50-75 літрів, а чоловічого – 75-100 л.

Параметри вибору

Ось перелік основних характеристик, важливих при виборі якісного та довговічного туристичного рюкзака:

  • оптимальний об’єм, необхідний для подорожей. З цим параметром важливо заздалегідь визначитись. Наприклад, 20-35 літрів – це варіант для одноденних походів, а об’єм 100-150 літрів підійде для складних спортивних походів;
  • вибір конструкції спинки. Виділяють варіант стандартної, ортопедичної та станкової спинки. Другий тип дозволить зняти навантаження з хребта, наскільки це можливо;
  • вага туристичного рюкзака. Якщо безкаркасні вироби важать загалом 1-1,5 кг, то каркасні моделі від 2 до 4 кг;
  • практичність та максимальне наповнення кишенями, додатковим функціоналом значно полегшить вашу подорож;
  • якісна фурнітура: блискавки, застібки, фіксатори.

Де придбати туристичний рюкзак у Вінниці?

Набагато простіше підібрати якісний виріб у Вінниці, адже в інтернет-магазині «Alp» зібрано все для туризму та альпінізму. Використовуючи пошукові фільтри, а також додаткові сортування, можна легко замовити необхідну модель. Якщо сумніви все ж таки залишилися, тоді варто проконсультуватися зі спеціалістами порталу.

Від вибраного туристичного рюкзака залежить комфорт вашої подорожі, тому до вибору варто підійти максимально ретельно. Онлайн-купівля в цьому випадку ще й заощадить час та кошти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.