Субота, 20 Липня, 2024

Де вінничани можуть знайти якісний дитячий матрац

Вибір матраца у дитяче ліжко є непростим завданням. Адже від правильно підібраного виробу залежить якість сну, правильний розвиток кісткової системи та належна робота кровоносної системи. Порушення постави у багатьох випадках починаються ще з юних років, і незручний матрац відіграє при цьому не останню роль. Проте підготовка зручного спального місця допоможе запобігти появі проблем у майбутньому. 

Як вибрати недорогий матрац у дитяче ліжечко

Прагнучи обрати найкращий матрац для своєї дитини, батьки зіштовхуються з великими цінами на продукцію європейських брендів. А чи можна знайти матрац з якісних матеріалів та не за всі гроші світу? Такий варіант є реальним, якщо звернутись до українських виробників.

Фабрика матраців “Шарм” https://sharm.store/uk/category/matrasy-detskie виготовляє всю продукцію на території України. Завдяки відсутності посередників та міжнародного транспортування ціни на матраци є доступними кожному.  

Як підібрати матрац для дитини

Одним з факторів здорового та міцного сну дитини є правильно підібраний матрац. Основна його функція полягає у підтримці тіла під час нічного відпочинку, зменшенні навантаження на хребет та запобіганні його викривленню. Коректно підібрана модель дублює контури тулуба, внаслідок чого сон стає міцнішим.

Важливими критеріями вибору матраца для дитини є:

  • Розмір ліжка. Навіть кілька зайвих сантиметрів можуть спричинити деформацію матраца, створивши “хвилі”. Якщо між матрацом та каркасом ліжка будуть утворюватись щілини, дитина може провалюватись в них. 
  • Жорсткість. Слід підбирати в залежності від віку: до 2-3 років ортопеди рекомендують спати на твердих поверхнях, після 3 років оптимальним буде матрац середньої жорсткості. Тверда поверхня може заважати нормальному формуванню вигинів хребта. М’які матраци провалюються під вагою тіла і призводять до сильного прогину спини.
  • Матеріали. Від наповнювача залежать експлуатаційні характеристики матраца. Для дитячого ліжка найкраще обирати натуральні наповнювачі: кокосова плита (койра), латекс та їх поєднання. Вони мають гарні гіпоалергенні властивості, є екологічними та безпечними.

В інтернет-магазині “Шарм” можна ознайомитись з широким асортиментом матраців, а також замовити індивідуальне виготовлення під розміри ліжка дитини. На сайті можна замовити зворотний зв’язок, щоб отримати детальну консультацію від менеджерів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.